4. PANNONICA FOLK FESTIVAL w Kino SOKÓŁ, ul. Batorego 23, Stary Sącz
25-08-2016 16:00 - 00:00

Do kolejnej edycji Pannoniki (25-27 sierpnia 2016 r) jeszcze sporo miesięcy, a my już ostro pracujemy nad programem przyszłorocznego festiwalu.
Jeśli planujecie być z nami znowu i "w ciemno" zaufacie naszym gustom muzycznym, możecie już teraz (do ogłoszenia programu, co nastąpi na wiosnę 2016 r) kupić w Internecie karnety na cały 4.Pannonica Folk Festiwal z mega 50 % rabatem!
Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to oferta tylko dla wytrawnych "pannonikowiczów", którzy nam ufają "w ciemno" i wiedzą czego po nas można się spodziewać.
Nasz rabat to uczciwa premia za zaufanie.
Aftermovie z 3.Pannonica Folk Festiwal zobaczycie
tu>>> https://www.youtube.com/watch?v=zQzDvDrzK0k
Co o Festiwalu Pannonica sądzą ludzie, którzy wzięli w nim udział? możecie posłuchać
tu>>> https://www.youtube.com/watch?v=9GLAeop3O3A
Nie podajemy jeszcze programu (bo sami go nie do końca jeszcze znamy), ale wiecie, że możecie spodziewać się po nas tego co zwykle, czyli;
Ognia!, energii, radości, świetnej zabawy, magii, trąbek, Bałkanów, Serbii, relaksu i luzu ( to 10 najczęstszych skojarzeń z Pannoniką na podstawie ankiety wśród uczestników naszego Festiwalu).
Oprócz 9 koncertów, jak co roku będą: warsztaty, filmy, tańce, biesiadowanie, etno-moda, wędrówki po okolicy, Guczodisko w Stodole, tętniąca życiem wioska namiotowa, animacje dla dzieci ... i wiele innych atrakcji.

Uwaga:
1. W cenie karnetu za 52 zł (zamiast 80 zł*) nie jest zawarte pole namiotowe . Posiadacz karnetu tego typu nie ma wstępu na pole namiotowe funkcjonujące w wiosce festiwalowej. Aby legalnie przebywać i mieszkać w swoim namiocie na polu namiotowym potrzebny jest karnet "z polem namiotowym" w cenie 62 zł (zamiast 90 zł*) Opcję wstępu na pole namiotowe będzie można dokupić w terminie późniejszym (do wyczerpania limitu miejsc na polu namiotowym) w cenie 10 zł/os.
2. Karnety na cały festiwal w 2016 r będzie można nabyć wyłącznie w internetowej przedsprzedaży, która zakończy się 14 dni przed festiwalem. W ostatnich dniach (i w kasie na miejscu) będą dostępne tylko bilety dzienne, które łącznie będą kosztować ok. 130% ceny karnetu.
3. Tradycyjnie dzieci do 140 cm pod opieką rodziców nie potrzebują karnetów - mogą brać udział w festiwalu gratis.


© Calendar and Payment system Created by Dariusz Połyniak
forex forum- opinie śmieszne filmiki