Przybyszowscy "Dookoła Macedonii" w Kino SOKÓŁ w Starym Sączu
16-11-2013 15:30 - 17:15

...z cyklu: "Spotkania Podróżnicze w Starym Sączu"
"Nasza opowieść prowadzi widza po najpiękniejszych zakątkach tego kraju. Zwracając uwagę na piękno przyrody i różnorodność zabytków przedstawianych podczas prelekcji pragniemy podzielić się nie tylko pięknem kraju ale również widzom zwrócić uwagę na przenikanie się kultur i religii mieszkańców tego niewielkiego bałkańskiego kraju. Pojawiają się tu również i problemy dnia powszedniego, którym uważamy również warto poświęcić chwilę uwagi."
Alicja Przybyszowska – fotograf, Vice Prezes Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego, autorka wielu znakomitych wystaw, laureat konkursów fotograficznych: Szlak Architektury Drewnianej (I miejsce w 2009 roku) oraz Skarby Małopolski (I miejsce w 2011 roku); przewodnik górski beskidzki, pilot wycieczek. Pracuje jako urzędnik w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu.
Stanisław Przybyszowski – geolog, przewodnik górski beskidzki, przewodnik miejski po Krakowie, pilot wycieczek. Specjalizuje się w wyjazdach w kierunku Półwyspu Bałkańskiego (Serbia, Bośnia i Hercegovina, Chorwacja, Macedonia, Czarnogóra, Albania, Rumunia). Na co dzień współpracuje z WAT Szkoltur w Starym Sączu.
Hubert Przybyszowski – uczeń IV klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Sączu, jeden z najmłodszych sądeczan który w wieku 10 lat stanął na Korabie (2764 m n.p.m.).


© Calendar and Payment system Created by Dariusz Połyniak
forex forum- opinie śmieszne filmiki