Damian Borkowski "Drogą lądową do Indii" - Spotakania Podróżnicze w Starym Sączu w Kino SOKÓŁ w Starym Sączu
22-02-2014 15:30 - 17:00

Kolejna "wyprawa" z cyklu: SPOTKANIA PODRÓŻNICZE W STARYM SĄCZU

"Do Indii" to tytuł pokazu podróżniczego zdjęć Damiana Borkowskiego, na który serdecznie zapraszamy 24 lutego (sobota) o godz. 15.30 do kina Sokół w Starym Sączu (ul. Batorego 23).
Pokaz jest relacją z dziesięciotygodniowej wyprawy drogą lądową do Indii.
Damian tak krótko opisał to o czym opowie:
"W prelekcji m.in. Złoty Trójkąt; Mały Tybet; święte miasto Hindusów Varanasi, świątynia szczurów, obrzęd kremacji nad świętą rzeką Ganges; plantacje i produkcja czarnej herbaty; ręczne wyplatanie liny z kokosów, przygody z Irańskim wojskiem; Kaszmir zwany Wenecją wschodu- słynący z wspaniałej tkaniny, gaje palmowe, oraz wiele innych przygód..."

A poniżej kilka zdań o autorze:
Damian Borkowski (28 lat); Nauczyciel w Technikum Obsługi Turystycznej W Starym Sączu. Mgr Turystyki i Rekreacji i WF. Pilot wycieczek, instruktor Nordic Walking, narciarski, wspinaczki i pływania. Był już m.in w Mongolii do której dojechał Koleją Transsyberyjską. Przejechał rowerem szlak Santiago de Compostella wyjeżdżając z progu własnego domu. Odwiedził także samotnie Maroko. Zdobył Mont Blanc i Dżabal Tubkal. Na ostatniej wyprawie przejechał Armenię, Górski Karabach oraz Gruzję wspinając się na Kazbek. Podróżuje trampingowo, starając się w jak największym stopniu "dotknąć" miejsc w których przebywa. Śpiąc, jedząc, podróżując tak jak miejscowi.


© Calendar and Payment system Created by Dariusz Połyniak
forex forum- opinie śmieszne filmiki